Kas Sulle meeldib raamatupidamisega tegeleda? Ei? Meile meeldib :)

Mamareti OÜ on raamatupidamisbüroo, mis osutab raamatupidamise ja maksualase nõustamise teenust alatest 2011.aastast nii väike kui keskmise suurusega ettevõtetele. Meie eesmärk on viia ettevõtetel raamatupidamisega seotud toimetused lihtsamaks ja kiiremaks ning  suhtlemine raamatupidajatega mugavamaks. Soovime olla Sinu tiimi liige ehk mõelda Sinuga koos kuidas Sinu ettevõtet kasvatada.


Meie büroo igapäevane töö on täielikult digitaalne ja paberivaba ning info salvestamine toimub tasulisele pilveruumile, mis tagab andmete säilimise. Raamatupidamisteenuse klient võib olla ükskõik kus maailmas ja asukoht ei ole takistuseks. Raamatupidamisega seotud dokumentatsiooni ja info anname kõigile vajalikele osapooltele igapäevaselt jälgitavaks ja kättesaadavaks.

Igapäevaselt kasutame raamatupidamiseks 4 majandustarkvara: Smart accounts,  EPRLY + ERPLY Books ja Directo. Lisaks oleme võtnud kasutusele keskkonna Uku mis on spetsialiseerunud raamatupidajatele, et juhtida ja jälgida töid efektiivsemalt.